Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Weltec Biopower inwestuje na Łotwie
16.04.2011

 

Największy niemiecki koncern  z sektora bioenergetycznego Weltec Biopower planuje zbudować biogazownie na terenie Łotwy. 

 

Będzie to drugi obiekt produkujący biogaz wybudowany przez niemiecki Weltec. Fabryka biogazu ma stanąć w mieście Limbaži.

Instalacja będzie generować 500kW mocy. Mający 3,500m3 fermentor będzie uruchomiony w lipcu 2011 roku. Prace związane z budową fermentora oraz samego obiektu już trwają. Biogaz będzie produkowany z odchodów bydła oraz z kiszonki roślinnej.

Oprac. Agata Bednarek

Źródło :www.bioenergy-news.com

KOMENTARZE
news
pn wt śr cz pt sb nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16
PCI Days 2026
2026-06-16 do 2026-06-18 Czytaj więcej
17 18
Szkolenie test
2026-06-18 do 2026-06-18 Czytaj więcej
19
Debaty Rak Nerki
2026-06-19 do 2026-06-19 Czytaj więcej
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Newsletter