Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Podsumowanie seminarium MEDIA W PRODUKCJI
07.12.2010

W dniach 25 - 26 listopada w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym ALFA odbyło się seminarium: „MEDIA W PRODUKCJI – OSZCZĘDNOŚĆ. Sprężone powietrze, woda przemysłowa, gaz, para wodna, woda lodowa, energia elektryczna, energia cieplna. Procesy produkcyjne i technologiczne”.

Celem spotkania było przedstawienie działań i skutecznych narzędzi w wybranych przedsiębiorstwach, których wdrożenie skutkowało osiągnięciem imponujących oszczędności w zakresie wszystkich bądź wybranych rodzajów mediów energetycznych.

Szczególnym atutem spotkania byli prelegenci z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, którzy wdrażali efektywne rozwiązania w swoich zakładach produkcyjnych lub pełnili funkcję doradców w obniżaniu kosztów eksploatacji obiektów.

 

Podczas seminarium zaprezentowano rozwiązania i dobre praktyki wprowadzone w zakładach Anwilu, Coca – Coli HSBC Polska, Katowickiego Holdingu Węglowego, SPBT Poland, Philip Morris oraz obiektów budowlanych we Wrocławiu.

 

Główni Inżynierowie i Dyrektorze Produkcji podzielili się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami spotkania, co będzie podstawą – jak słusznie zauważyli słuchacze - do rozpoczęcia nowych projektów we własnych firmach.

 

Dobre opinie uczestników oraz konieczność podejmowania działań w warunkach wzrostu cen energii i ograniczania emisji CO2 skłaniają nas do zaplanowania kolejnego spotkania, jako forum wymiany doświadczeń, już teraz serdecznie zapraszamy (szczegóły na stronie internetowej w aktualnościach).

KOMENTARZE
news
pn wt śr cz pt sb nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16
PCI Days 2026
2026-06-16 do 2026-06-18 Czytaj więcej
17 18
Szkolenie test
2026-06-18 do 2026-06-18 Czytaj więcej
19
Debaty Rak Nerki
2026-06-19 do 2026-06-19 Czytaj więcej
20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Newsletter